Najnovšie recenzie zo sekcie Záhradné skleníky

Galerica Garant 3 x 4 m

Galerica Garant 3 x 4 m

Overený zákazník Happydomacnost.sk Overený zákazník

Pridané: 17. júla 2018

Zakúpený v Happydomacnost.sk

Podľa mojich predstáv, pevný, možnosť predĺženia, jednoduchá montáž.

• namiesto vysokej základne poslal predajca nízku, nie 10,5 cm ale len 5cm
  • neochota riešiť problém
  • zlá komunikácia
  • balenie neobsahuje návod

Happy Green Fóliovník 3x8 m biely

Happy Green Fóliovník 3x8 m biely

Pridané: 30. mája 2018

Zakúpený v MALL.SK

kompletne zmontovaný produkt ako má byť a nie je možné na tom zavrieť vstup . Nesedí to. Zips je možné zavrieť len z veľkými ťažkosťami. Už pri montáži na jednom mieste igelit povolil a držia ho len nite vo vnútri. Mám strach koľko to vydrží. Toto by som už určite viac nekúpil. Radšaj z lexanu kde je záruka 10 rokov a je to celoročné.Rozdiel v cene pritom nie je veľký.

• len cena

ja som si objednal sklenik. z toho navodu mal problem pochopit aj kamarat s vysokou skolou , ked si ho pozriete tak bocny ram mate spodok z boku a vrch z predku, a to dokopy nedate, druha vec nepasuju diery ktore boli predvrtane, to som zistil az po dokonceni sklenika a nasledneho osadzania skiel, tak nanovo rozobrat a navrtavat diery, na niektorych miestach to robilo aj 3cm, pri dvierkach chyba spodna vodiaca lista, na streche aby ju drzalo dokopy je iba jedna spojovacia tycka a na dlzku 3,6m je to malo malo by byt na kazdych 60cm ako je konstrukcia, a chyba mi tam nieco na zosilnenie strechy z jednej strany strechy na druhu

Lanit Plast Kyklop 3x6 m PC 4 mm LG1502

Lanit Plast Kyklop 3x6 m PC 4 mm LG1502

Anonym Anonym

Pridané: 21. mája 2018

• Pracná montáž. tenké plechy,malé šroby, nevyrezané obluky predné ani zadné,veľmi labilny na prenos,konštrukcia sa ohýba pri prenose,nedoriešené dvere,okná, žiadné zavetrovacie lišty, nedodané diely namiesto jednotiek prišli dva balíky dvojek.Spájanie lexanu mizerne doriešené.Skratka sheet, nikdy viac Kyklopa od Lanitplastu.

Mizerny výrobok náročny na montáž.Traja chlapi montovalí dva dní po 10 hodín a to nie amateri ,ale odborníci v podobných remeslách.

Galerica Genio - 3x4m

Pridané: 14. mája 2018

• netreba betonovy zaklad
  • dobra cena
  • je pekny
  • otrasny navod na stavbu

Ten pribaleny navod na stavbu je dobry tak do latriny na jednorazove pouzitie. OTRAS!
Napriklad hned na zaciatku pisu, ze treba zmontovat priecne obluky. Ked to uz konecne mate zmontovane a zacnete pripajat pozdlzne profily, zistite, ze kazdy ten jeden obluk treba nanovo cely komplet rozobrat a znovu zmontovat s tym pozdlznym.
Sucastou balenia boli rozne suciastky, ktore v navode neboli ani slovkom spomenute a doteraz neviem, na co tam boli.
Instalacia tych polykarbonatovych dosiek je tiez labuzo.

JE TO TAKY PROBLEM NAPISAT JASNY A ZROZUMITELNY NAVOD NA STAVBU KROK ZA KROKOM? RADSEJ NEDAVAT ZIADNY NAVOD A NECHAT CLOVEKA SKLADAT PODLA VLASTNEJ HLAVY AKO HENTEN OTRASNY ZDRAP!!!

Deuba Aluminium - 250 x 190 x 190 cm

Deuba Aluminium - 250 x 190 x 190 cm

Overený zákazník JURHAN.COM Jozo

Pridané: 7. mája 2018

(naposledy upravené 11. mája 2018)

Zakúpený v JURHAN.COM

• v 2017 som kupoval jeden skleník, mne po drobných úpravach vydržal jesený vietor 80km/h, v 2018 som kupil znova ten istý , vyberal som z 20 typov sklenikov a tento mi vyšiel najlepšie
  • ideálny rozmer pre malé záhrady, rastlinky musíte ošetrovať a mať k nim prístup, dvojdverové malé skleniky su nezmysel lebo stracate užitočnu plochu sklenika
  • diely sklenika dobre označené, naviac zviazané do logických celkov takže žiadny problém pri zostavení
  • hlinikova konštukcia = velka zivotnost v agresívnom prostredi
  • ako jeden z mala sklenikov ma aj stredove priecky cez velke tabule polykarbonatu co je vyhoda pre dokonale uchytenie polykarbonatu
  • dodáva sa bez základne, oceľová pozinkovaná základňa v agresívnom prostredí vydrží cca 5 rokov
  • treba dokúpiť 3x balíček upínacích svoriek na upevnenie polykarbonátu, svorky montovať cca 10cm a nie 20cm ako uvadza pán na videu k montáži skleníka
  • posuvne dvere pri silnom vetre hrkaju - vyriesil som to drôtom v spodnej vonkajsiej casti dveri a pruzinou
  • u dielu 21A nepresne navrtane otvory, posunute cca 1 cm
  • polykarbonatove dosky je potrebne lepšie fixovať, 4mm polykarbonat vyžaduje uchytenie cca 60 cm /to je nedostatok všetkých aj značkových sklenikoch/, niečo som fixoval bezbarvym silikónom a tiež som dokupil nejake L hlinikove profily 15x15 na lepsiu fixaciu polykarbonatu zvonku /treba ratat aj s tym, že pred búrkou može prísť silný vietor a máte otvorené okno/
  • nedodava sa paska na prelepenie rezov polykarbonatu, riešil som to vytmelenim silikónom, ked to neurobite casom sa do dutin polykarbonatu dostane hmyz a špina, tiež ak sa zemedzi pristup vzduchu v polykarbonáte pomalšie starne
  • v polykarbonate vidno male bublinky, tak asi to nebude prvotriedna kvalita /nie som odbornik na polykarbonat/, čas ukáže ako rýchlo zostarne
  • neštandarne značenie UV strany polykarbonátu, tam kde je značka UV to je vnutorna strana skleniku - biela fólia
  • video stavby sa mi nepači postup, dobry postup len tak stavat sklenik v obývačke nie v terene, prax zostavit celu konstrukciu a sroby dotiahnut len prstami, potom vsetky rohove polykarbonaty co vam dostane konstrukciu do pravych uhlov, dotiahnut skrutky a potom sa doraba zvysok

Doporučujem kúpu všetkým, ktorí si vedia niečo sami vylepšiť. Nepouživať tie 1cm svorky na uchytenie polykarbonatu /spodna cast skleniku/ , namiesto toho použiť L profil uchyteny cez skrutky M4. Je potrebna urcita zrucnost domáceho majstra, co vsetko prilepit silikónom, aby dosky nevibrovali pri silnom vetre.

Malatec ZF2800 Záhradný fóliovník 6x3x2 m

LanitPlast LanitGarden DODO 8x10 PC 4 mm

LanitPlast LanitGarden DODO 8x10 PC 4 mm

Pridané: 3. mája 2018

• rýchly čas dodania
  • 1/ vo Vašej ponuke bol darček zadarmo - teplomer/vlhkomer, ktorý som žiaľ nedostal
  • 2/ profily zeleného skleníka sú síce potiahnuté fóliou, ale žiaľ veľmi veľa profilov je poškrabaných ešte pred strhnutím fólie

Pridané: 30. apríla 2018

(naposledy upravené 28. mája 2018)

Zakúpený v JURHAN.COM

• Zle uchytenie polykarbonatov,zakladna absolutne nevyhovuje,takyto produkt keby sa predaval pod 100 euro,zodpovedal by cene

Deuba 186 x 120 x 190 cm

Deuba 186 x 120 x 190 cm

Pridané: 29. apríla 2018

Zakúpený v JURHAN.COM

• prijateľná cena aj rozmery do mini záhradky :)

Lanit Plast Plugin 8x12 strieborný

Lanit Plast Plugin 8x12 strieborný

Pridané: 28. apríla 2018

Zakúpený v MALL.SK

najhorsi navod na poskladanie aky som kedy videl ...

Zakúpený v Jardin.sk

• Teraz po zmontovaní plní svoju funkciu, drží teplotu
  • Tento typ som si vybral hlavne pre rozmery, ktoré mi najviac vyhovujú.
  • S predvŕtanými otvormi na spojovacie skrutky neboli problémy, keď sa urobí dobrý základ tak to sedí.
  • Veľmi zložitá montáž, montovali sme to traja a mali sme čo robiť, keďže ešte fúkal vietor. Podľa návodu sa má zmontovať strecha a potom nasadiť - pre dvoch ľudí nemožné, stavebnica je veľmi labilná a v spojoch sa láme- myslím pred nasadením na steny, potom je to už v poriadku. To isté so základovým rámom - spojiť na mieste a rýchlo pripevniť k zemi, prenášať sa to nedá. Chcel som 6mm polykarbonát, ale nebol k dispozícii, tak som zobral 4 mm. Je to dosť slabé a väčšie plochy by bolo treba spevniť pre prípad silného vetra. Na dotaz mi Laniplast.cz napísal, že je možné polykarbonát prilepiť neutrálnym silikónom, čo som aj urobil a trochu to pomohlo proti vybraciam pri silnejšom vetre.
  • Laniplast píše: Žádný z výrobců skleníků, od kterých odebíráme zboží neudává hodnoty sněhového zatížení. Doporučuje se
  • nenechávat sníh na skleníku ležet a co nejdříve ho odmést. Na skleníky je většinou použitý komůrkový PC
  • síly 4mm, ke kterému žádný výrobce nemá zátěžové tabulky. Ty jsou až od síly 6mm. Nelze tedy jednoznačně
  • určit stupeň zátěže pro PC a pro samotnou konstrukci je to pak už bezpředmětné. Proto to doporučení o ometání
  • napadaného sněhu v montážních návodech.
  • Treba sa zamyslieť aj nad tým, kam vám bude odtekať voda pri daždi, pretože skleník nemá okapy (niektoré majú).

Zakúpený v MALL.SK

odporúčam pánom z výroby skleníkov aby si cvične jeden na dvore poskladali.síce dodali náhradné dieli ktoré zistili že sú vadné ale nevedia u kolkých kusov tak to pribalujú preventívne všade ale to čo nesedí je toho viac dúfam že to bol môj prví a posledný skleník od lanitplastu

Lanit Plast Plugin NEW 6x10 Standard

Lanit Plast Plugin NEW 6x10 Standard

Zakúpený v Jardin.sk

Neprehľadný a zložitý návod a problém ho majú zložiť aj 4 ľudia,neodporúčala by som nikomu!!!!

vidaXL 600 x 300 x 200 cm 18 m2

vidaXL 600 x 300 x 200 cm 18 m2

Overený zákazník vidaXL Overený zákazník

Pridané: 24. apríla 2018

Zakúpený v vidaXL

Ešte neviem na kradkosť tovaru.Ale zatial som spokojny.

Malatec ZF3148 fóliovník 4,5x2x2 m

Malatec ZF3148 fóliovník 4,5x2x2 m

Overený zákazník Jenifer.sk Overený zákazník

Pridané: 24. apríla 2018

Zakúpený v Jenifer.sk

Pridané: 22. apríla 2018

Zakúpený v JURHAN.COM

• Návod bez Sk , kvalita nič moc...

DARK PROPAGATOR 90 Rev 2,6 - 90x60x90cm

DARK PROPAGATOR 90 Rev 2,6 - 90x60x90cm

Overený zákazník HOTchilli Overený zákazník

Pridané: 22. apríla 2018

Zakúpený v HOTchilli

ako propagator dostacujuci dokonca aj na mensi grow LST

Zobrazujem 301 - 320 zo 500 recenzií 1...14 15 [ 16 ] 17 18...25