Najnovšie recenzie zo sekcie Záhradné skleníky

Pridané: 29. marca 2014

• pekný na pohľad
  • náročná montáž vetracie okna ktoré sú dosť nestabilné

uvidím koľko vydrží mam ho krátko

Garden 6000 LUX

Garden 6000 LUX

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 25. marca 2014

Zakúpený v HEJ.sk

spokojny sme so sklenikom,skladanie podla navodu bolo uspesne nemali sme žiaden problem

G21 2,5 x 1,9 m Green bez základne

G21 2,5 x 1,9 m Green bez základne

Pridané: 25. marca 2014

• skleník pre deti a nie na pestovanie
  • sklabé profily bojím sa žemi ho vietor odfúkne, horšie to už byť ani nemohlo, že vraj nemecká kvalita ale asi vyrobená v Číne

slabý, nestabilný vôbec neodporúčam zákazníkom

Pridané: 24. marca 2014

(naposledy upravené 24. marca 2014)

• Chcel by som vedieť, prečo ponúkate predaj na splátky, keď sa pri vypĺňaní objednávky tento spôsob nedá zvoliť.

Nedá sa kúpiť na splátky napriek tomu že to obchod ponúka.

Pridané: 17. marca 2014

• na obrázku je naozaj pekný a hádam aj dva týždne tak vyzeral aj naživo
  • manuál
  • montáž
  • kvalita dielov
  • váha
  • atď.

Skleník sme postavili asi pred troma týždňami. Podľa dĺžky času montáže v návode ho stavala asi Fantastická štvorka.
Manuál? nevedeli sme, z ktorej strany je aktuálny krok popísaný; výplne sa zasúvali strašne ťažko, tak isto aj šróby, či jednotlivé diely atď. atď. ... proste totálne zle.
Materiál? Moja ľavá topánka bez vložky je ťažšia. Nasledujúca situácia bola otázkou času...

Obal z dielov ešte ani nie je zahodený a skleník je na kolenách, doslova. Viď fotku: http://imgupload.sk...

Stačil jeden vietor a toto je výsledok. Nepomohlo mu ani priebežné upevnenie počas minulých dvoch dní. Výplne lietali po záhrade a dvere? Tie leteli najkrajšie :)

Aj zeleninku sme si už nasadili, ale asi si kúpime mrazený mix, lebo z tej v skleníku už asi nič nebude...

• lákavá cena
  • slabé polykarbonátové dosky,slabo uchytené.

tento produkt neodporúčam, skleník som pred týždňom poskladal, dnes bol silný vietor a odfúkol všetky dosky zo skleníka, takže mi ostal iba rám.

Pridané: 16. marca 2014

• skleník je úplne nepoužiteľný

- pri prvom napadnutí snehu 1,5 cm sa skleník prehol
- dnešný vietor ho úplne zničil,keby sme ho mali postavený v obývačke určite vydrží

• tenké tabule
  • veľmi nekvalitná konštrukcia
  • pri prvom vetre sa skleník rozpadol

Je nepoužiteľný, neodporúčam!!!

Pridané: 15. marca 2014

• Učel,
  • Material,
  • Šikovny sklenik...
  • Skladanie(oznacenie prednej, zadnej strany, v prvych krokoch nie je jasne čo sa sklada, či predok, či zadok...chcelo by to popis čo je čo, nie len tak ako to je.
  • Čas skladanim prevyšuje 8h(aspoň v mojom pripade-robili sme to dvaja skoro 10h :(
  • A co sa tyka samoreznych skrutiek(tj len na dverach cc 8ks), tak to je čisty "hnoj". Tj ako z plasteliny...hanba ak sa setri na takychto somarinach, ale inac sa to da...

Sklenik je pekny, stabilny, až na to akladanie, kto nie je technicky tip, tak nech sa do toho ani nepusta!

Pridané: 8. marca 2014

(naposledy upravené 8. marca 2014)

• ok
  • planik je uplne na nic,moze te ho rovno roztrhat,lebo s toho sa nevysomarite,a este aj zarabaju na audiotextovom cisle do ciech ze ony vam poradia! stavali sme ho 4 dni lebo vsetko sa sklada a rozklada na 100 krat a potom to nedrzi tak ako by malo.tomu kto ten plan pisal by som ruky odtala aby viac taku kravinu nenapisal viac,lebo evidentne ten clovek to vzivote neskladal!!!a ze ho pozdravujem!

LanitGarden Plugin 8x12

LanitGarden Plugin 8x12

Pridané: 3. marca 2014

(naposledy upravené 4. marca 2014)

• Skleník ktorý som zakúpil je O.K
  • Zabudli ste na DARČEK automatický otvarač okna
  • prosím dodať pretože v ponuke v deň objednávania bol súčasťou skleníka.
  • Preverte si prosím.

Za dodatočné dodanie Ďakujem .

Overený zákazník Pricehammer.sk Overený zákazník

Pridané: 25. februára 2014

Zakúpený v Pricehammer.sk

• Da sa prekladat na ine miesta
  • nemam ziadne namietky

So sklenikom som spokojna pri jeho dodani bolo vsetko tak ako ma byt nechybalo nic pasoval kazdy diel no skratka super odporucam ho aj dalej .A teraz uz len sadit svoju zdravu zeleninku uz sa na to tesim .

Overený zákazník Mixelektro.sk Overený zákazník

Pridané: 25. februára 2014

Zakúpený v Mixelektro.sk

• vzhľad
  • veľmi dobré označenie dielov
  • dlhšia montáž
  • polykarbonátové diely sa ťažko zasúvali (olej pomohol)
  • chybné niektoré diely

Čas ukáže. Dúfam, že poslúži čo najdlhšie.

Pridané: 22. februára 2014

• dĺžka montáže v návode nezodpovedá skutočnosti
  • polykarbonátové diely sa dosť ťažko zasúvali
  • nepresné diely
  • slabé profily- ohýbajú sa

veľmi zložitá montáž, dobre značené diely a aj návod v pohode, ale diely nepresné a slabé. Skleník aj so základnou nestabilný. Pri silnejšom vetre mam obavy.

Overený zákazník Pricehammer.sk Overený zákazník

GÜDE 40985

GÜDE 40985

Pridané: 21. decembra 2013

• slaba konštrukcia

ale inak splnil učel-spevnili sme :)

VeGA V-GARDEN 7000 LUX

VeGA V-GARDEN 7000 LUX

Pridané: 17. decembra 2013

• profesionální vzhled a preciznost provedení.prostor, 4 vyklápěcí okna,pevný (po zesílení základy pásy z itongu),prostorný,
  • Nutná přesnost skládání dílů; max.(do 1,5mm.)
  • Nemá motážní návod.
  • Montáž jen v bezvětří.

Pro kutily dlouhodobý zážitek.S mont.návodem,nebo podruhé "brkkačka"ale poprvé a samotnému (byť šikovnému) nezávidím.Základ je přesnost při sestavě základny a pochopit aspoň částečně skladbu dílů.Po montáži základny navrhuji začít podélnou stěnu,zadní a přední čelo,druhou stěnu a nakonec střechu.Spoje dotáhnout až po vložení polykarbonátu,který se vloží hned na sestavený díl.(zaručí přesnost úhlů).Nářadí: 8mm nástrč.klíč,stranový klíč 8mm,nůž, elektrikářské kleštičky( zpředu zahnuté), šroubovák as1cm široký a gum.paličku.Má se složit asi za 1/2 dne.Mě to však trvalo (samotnému) asi tři týdny.J.Elner

GÜDE (40986)

GÜDE (40986)

Pridané: 11. decembra 2013

• jednoducha a rychla montaz
  • pocas prvej sezony sa folia na miestach styku s konstrukciou rozpadla, co obchod HEY.SK vyhodnotil ako vplyv poveternostnych podmienok na co sa zevraj zaruka nevztahuje. Z toho mi vyplyva, ze foliovnik je urceny vyhradne do interieru, kde na neho pocasie nebude mat vplyv..... Uvidim aky nazor na vec bude mat SOI.

Je to zmatok, ktory nevydrzi ani jednu sezonu. A predpokladam, ze tu istu foliku budu mat vsetky vyrobky GÜDE, takze tejto firme sa po mojej skusenosti odporucam vyhnut.

Pridané: 30. novembra 2013

• Pomerne kvalitny spracovany vyrobok
  • hlinikove profily su velmi tenke,pri montazi velmi jemne ,ohybaju sa. Polykarbonatove dosky su velmi meke.

Na Nemecku vychyrenu kvalitu prilis usporny,

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25