Najnovšie recenzie zo sekcie Záhradné skleníky

Lanit Plast Cold Frame single 1,5 x 3

Lanit Plast Cold Frame single 1,5 x 3

Pridané: 6. marca 2015

Zakúpený v MALL.SK

• rozmerovo , tvarovo veľmi pekný
  • labilný, zlý materiál

keby som ho videla v skutočnosti, aká je to kvalita, za takú cenu to nekúpim. Podľa mňa to má hodnotu 15,- eur

Güde Fóliovník 600 x 300 x 190 cm 47014

Güde Fóliovník 600 x 300 x 190 cm 47014

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 5. marca 2015

Zakúpený v Shoppie.sk

• Lahka konstrucia,ktoru dokaze poskladat i dieta
  • Nie su ziadne ukotvenia do zeme

Celkovo spokojny

Lanit Plast Mythos 6 x 12

Lanit Plast Mythos 6 x 12

Pridané: 18. februára 2015

• moderná konštrukcia
  • použité materiály,
  • ľahký,
  • stabilný
  • dvere na pántoch, nie zasúvacie

vrele odporúčam

Overený zákazník Jardin.sk Overený zákazník

Pridané: 31. januára 2015

Zakúpený v Jardin.sk

Zatial som sklenik nevybalil nakolko sa este neda postavit,je zima.Az by nieco chybalo urcite sa bude dat dohodnut s predajcom na dodani nahradnej casti sklenika.Vybral som si tento produkt,preto,ze mi staci na velkost a malokto ho mal.Bol som spokojny z vybavenim objednavky a ochotou predajcu.Podla mojho nazoru by som doporucil tento obchod aj ostatnym.Je to obchod naozaj,nas zakaznik nas pan.Tovar predajne som si este neprezrel ale az budem nieco potrebovat urcite sa obratim na tento obchod.

LanitGarden Plugin 8x12

odporúčam

GÜDE Fóliovník 40986

GÜDE Fóliovník 40986

Pridané: 2. januára 2015

• VELKE SKLAMANIE...NEDOPORUCUJEM...ZIPSY PO TYZDNI ODISLI...FOLIA ROZTRUSENA,CELE LABILNE...A PREDAJCA SA TVARI,ZE TO JE POVETERNOSTNYM VPLYVOM....neuznali nam reklamaciu na tu roztrusenu foliu,ani len nerozbalili balik :)viem ako som ho balila

nedoporucujem

LanitGarden Plugin 6x12 Standard

LanitGarden Plugin 6x12 Standard

Pridané: 11. novembra 2014

Zakúpený v MALL.SK

• konštrukcia hliník, malo by to vydržať skoro donekonečna :) Čiže možna ak sa pokazí, tak vymeniť len tabuľu Lexanu.
  • Aj keď som technický typ, tak by som očakával trošku zrozumiteľnejší návod. Ale poradil som si. Osobne ešte preventívne skleník trošku pospevňujem, predsa len u nás fúka dosť silný vietor

Momentálne to mám miesto prekrytia na terasu, keďže to som do zimi nestíhal urobiť. Na jar pôjde skleníček už na záhradku.

Overený zákazník lacne-nakupy.sk Overený zákazník

Pridané: 24. októbra 2014

(naposledy upravené 24. októbra 2014)

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

• Výborný

Dobrá cena.

Pridané: 23. októbra 2014

• skladačka, materiál
  • chýbajúce kotviace účka B2 20 ks/ neboli dodané/

Produkt ešte nemám otestovaný, ale všeobecne som s produkto za tiaľ spokojná. Popis produktu ma presvedčil o jeho kúpe. Popis je dostatočne motivujúci.

Pridané: 21. októbra 2014

Zakúpený v MALL.SK

• cena,rýchle sa da postaviť to asi všetko!
  • folia sa zmenila na sito,zipsy sa rozpadli a to v polovici sezony

sklamanie

LanitGarden Plugin 6x12

LanitGarden Plugin 6x12

Pridané: 17. októbra 2014

Zakúpený v MALL.SK

• Prijateľná cena , rozmery skleníka, vetranie strešnými oknami a základňa, ktorú nemá každý skleník v ponuke.
  • Skleník je pomerne labilný, pevne dúfam, že vydrží nepriazeň počasia...
  • Technický popis k montáži je katastrofálny.
  • Skrutky je takmer nemožné zaskrutkovať, sú krátke.
  • Napájanie polykarbonátu do líšt vzbudzuje obavy, či vydrží väčší vietor, zasunutie je pomerne plytké, doslova v milimetroch.

Skleník si vybrala moja maminka- dôchodkyňa, ktorá po skleníku veľmi túžila. Tovar bol dodaný expresne rýchlo a v poriadku. Pred zakúpením tovaru sme si prečítali odporúčania predchádzajúcich kupujúcich. Sťažovali sa na montáž a tento fakt sme podcenili. Žiaľ.Spoliehali sme sa na to, že máme v dome zručného domáceho majstra. Musím však skonštatovať, že montáž tohto produktu je utrpenie. Nielen že sú konštrukčné časti nesmierne krehké a ľahké( nestavať ani len v miernom vánku!), ale skrutky sú kratučké, problém ich zaskrutkovať má aj žena s jemnejšími prstami, nieto ešte muž (výrobca odporúča dokonca použiť rukavice !- čo si vôbec neviem predstaviť). Skrutky navyše musíte pasovať do takých drážok a v takých situáciách (polohe hliníkových častí), že jednu jedinú skrutku montujete a uťahujete nekonečné minúty. Polykarbonátové časti zapadajú do drážok hliníka na minimum- doslova na len pár milimetrov, že sa obávam, čo s tým urobí vietor...a či nevyvalí celé tabule.
Na montáž sa nachystajte najmenej traja ľudia. Návod na montáž je taký , že sa občas môže stať, že dvaja "montéri" skleníka držia labilné časti (najmä v počiatkoch montovania) a tretí "maturuje" nad tým, aký je ďalší krok. Je to doslova adrenalín. Nachystajte sa montovať hneď ráno a za ideálneho počasia, lebo ak to nestihnete do tmy riadne olištovať a ukotviť (ako sa to stalo nám, lebo sme idealisticky začali až poobede), tak vám do rána môže padnúť jedna strana a to prosím ani nefúkalo.... Nechcite vedieť, ako sa vkladá vypadnutý polykarbonát opäť do drážok....a následne do hliníkových líšt.
Neostáva nám už len dúfať, že nakoniec nám po týchto peripetiách skleník poslúži k spokojnosti a budeme môcť skonštatovať, ako napísal jeden z predchádzajúcich (českých) recenzentov, že je to "bytelný" skleník za dobrú cenu. Ako a koľko vydrží neviem posúdiť, nakoľko ho máme len dva týždne,.
Dúfam, že už konečne postavený nesklame a bude slúžiť účelu.

Pridané: 17. októbra 2014

• Na tom skleniku nie nic co bu bolo pozitivne,snad len cena
  • Je toho tolko ze by sa to sem nevoslo

kedze urcite veci si viem spravit aj sa,premyslal som ze si sklenik postavim z CD profilov ktore sa pouzivaju na sadrokarton,No ked som videl cenu toho cuda,hovori, si,neoplati sa,ved,robota,lexan,cedecka,to tiez nieco stoji,tak som ho kupil.Ludia,skladal som ho sam 3 dni,material,tenucky,o tom ze pri dvierkach nepasovali otvori na sruby nehovorim,to bol najmensi problem,lexan?sa tazko zasuval.Este k tomu "lexanu"mam z nevo doma pristresok,kupil som ho v stavebninach,je tvrdy,pevny,a tento?mekucky,ohybny,proste cinsky produkt z plastovej flase,hroza.Vseho vsudy,kto je aspon trosku zrucny,urobi si doma sklenik ako som uz pisa vyssie,kvalitnejsi?Ja teraz lutuje, 240€co som za ten nepodarok vysolil.

Pridané: 25. septembra 2014

Produkt som este nevyskusala

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 15. júla 2014

Zakúpený v InterStore.sk

• Mať čerstvé plody doma.
  • Kvalita zodpovedá cene a tak som spokojný.

Kvôli rozmeru. Pre nenáročných odporúčam.

GÜDE Skleník Basic 4,75 m2

GÜDE Skleník Basic 4,75 m2

Pridané: 11. júna 2014

Zakúpený v MALL.SK

- labilný. stačí sa silnejšie zaprieť a vypadne celá tabla
- konštrukcia je komplikovaná
- mohli by byť aj hrubšie tie polymérové platne

Güde Rotterdam 8,5 m2

Güde Rotterdam 8,5 m2

Pridané: 4. júna 2014

Zakúpený v MALL.SK

Zatial som spokjná, uvidím či bude aj na dalšiu sezonu.Prežilo to už aj letnú búrku!

GÜDE Fóliovník 450 x 200 x 175 cm

GÜDE Fóliovník 450 x 200 x 175 cm

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 26. mája 2014

Zakúpený v Shoppie.sk

• jednoduchosť zloženia, cena, veľkosť
  • presne nesedí fólia a tým pádom sa ťažšie zatvárajú (zipsujú) dvere,
  • lepšie premyslieť ukotvenie foliovníka

cena, veľkosť, jednoduchosť zloženia

GWH 13,25 m2 s 4mm polykarbonátom

GWH 13,25 m2 s 4mm polykarbonátom

Overený zákazník Dodomu Overený zákazník

Pridané: 26. mája 2014

Zakúpený v Dodomu

• dobrý pomer cena veľkosť

k montáži skleníka by bolo dobre manuál rozšíriť o záladný postup

Pridané: 19. mája 2014

• stabilita, kvalita

Za tú cenu nemožno očakávať nič iné

GWH 11 hliníkový 11,6 m2 s polykarbonátom

GWH 11 hliníkový 11,6 m2 s polykarbonátom

Pridané: 16. mája 2014

• Po včerajšom vetre mi ostala zo skleníka iba hŕba hliníkových profilov so základňou a polykarbonátové dielce uletel nevedno kam.

Páčil sa mi no po mesiaci používania uletel a to myslím doslova.
Hliníkové profily poohýnal vietor tak, že polykarbonátové dielce
behom 10 sekúnd vytrhalo z rámov a vzlietli .

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25