Deuba 990206

Produkt roku 2017 - Top v kategórii

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v JURHAN.COM

• Pomerne pevný hoby skleník.
    • Polykarbonátové dosky som lepil obvodov na silikón pre lepšiu pevnosť + dodávané úpinky.
    • Dodávaná základňa sa skladá z viacerých kusov a tým je veľmi nestabilná a prakticky nepoužiteľná. Ja som urobil betónový základ

Po zložení skleníka,ukotvení na betónový základ a dotiahnutí všetkých spojov som bol milo prekvapený aký je skleník pevný a ani sa nepohne. Uvidím ako prežije prvú zimu zo snehom

• , zakúpené v JURHAN.COM

• Zle uchytenie polykarbonatov,zakladna absolutne nevyhovuje,takyto produkt keby sa predaval pod 100 euro,zodpovedal by cene
  • , zakúpené v JURHAN.COM

• Návod bez Sk , kvalita nič moc...

Produkt nemá žiadne parametre.

Ocenenie

Produkt roku 2017 - Top v kategórii

Záhradný skleník z hliníkových profilov rozmermi 380 x 190 x 195cm a so základňou, objemom vyznačuje sa stabilitou vďaka dodatočným výstuhám.

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v JURHAN.COM

• Pomerne pevný hoby skleník.

• , zakúpené v JURHAN.COM

• Návod bez Sk , kvalita nič moc...
  • , zakúpené v JURHAN.COM

• - ako celok po zložení je fajn, priestranný, za tu cenu výrobok, aký som očakávala
    • - návod nie je v SK jazyku / ani CZ jazyku/
    • - niektoré hliníkove časti boli ohnuté
    • - polykarbonát nemal presne rozmery, bolo treba upraviť
    • - k tomu návodu. postup zloženia sa dá čiastočne pochopiť z obrázkov, ktoré ale vôbec nie sú detailne pokreslené
  • , zakúpené v JURHAN.COM

• lahka konstrukcia - len v zmysle manipulacie
    • vsetky diely pekne ocislovane
    • super cena - bohuzial odpoveda kvalite
    • extra labilna konstrukcia
    • prilozeny zaklad je len poohybany makky ocelovy pliesok
    • slovensky navod ma nepouzitelne obrazky
    • v originalnom navode su obrazky aspon normalne vytlacene no mohli byt vacsie a detailnejsie
    • niektore diely nesedia tak ako je v navode
    • 4 metrova dlzka je pre nemcov asi problem vyrobit z dvoch 2m profilov, problem je ze tri kusy pospajane na potrebnu dlzku su ovela labilnejsie
    • profily boli chabo zabalene a niektore boli trochu poohybane
    • na odporucanie inych zakaznikov som si prikupil balik svoriek no aj tak to bolo malo, ak si tento nepodarok predsa len chcete kupit pridajte si rovno 2x50 svoriek
    • svorky drzia platne velmi slabucko
    • "Nestavajte na veternych miestach." Tak sa pytam na ktorej zahrade nefuka vietor? v obyvacke sklennik nepotrebujem
    • este aj skrutky su nekvalitne makke
    • cisla niektorych dielov nekorenspondovali s navodom
    • prilozene "kotvy" k zakladu su asi 15cm hladke drotiky (2-3mm)

Mali sme stastie, ze pocas skladania fukal trochu silnejsi vietor (zdaleka nedosahujuci extremi ktore sa Slovenskom obcas prezenu). Uchytenie panelov pomocov original svoriek sa hned ukazalo ako nedostatocne. My sme to poriesili skrutkami priamo cez panely na priecne listy.
    Velmi by som chcel vediet kolko ludi tu dalo pozitivne hodnotenie na tento vyrobok a o par mesiecov im silnejsi vietor sklennik rozobral.
    Ak chcete sklennik neodporucam nakup v eshopoch a uz vobec nie podla ceny. Po tejto skusenosti by som uz bez toho aby som videl poskladany produkt, sklennik nekupoval.

• Skladačka

• LAHKA KONSTRUKCIA, DOBRE PEVNE PANELY

• Zatial spokojnost
    • Zlozita montaz

• Lahká skladačka

Ak by som mal pri dodaní skontrolovať kompletnosť
    zásielky,tak by som potreboval čas a priestor.

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2017, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk