Garden King Fóliovník tunel 300x65x45 cm

• cenovo dostupný pre každého
    • jednoducho prenosný foliovnik
    • šalát aj redkvička mi pod ním krásne rastú aj v októbri
    • keď chcete pracovať so záhonom v strede, treba odstrojiť polovicu tunela
    • som zvedavá koľko sezón vydrží, nechám sa prekvapiť :)

V globále super vecička do záhrady na urýchlenie pestovania malých plodín. Som veľmi rada, že som si ho zadovážila.
    Ale asi by som ocenila viac, keby nebol dodávaný v dĺžke 3 metre vkuse, ale rozdelený radšej na 2 fóliovníky o dĺžke 1,5 m. Inak zatiaľ spokojnosť. uvidím, ako dlho vydrží :)

Tvar
oblúkové

Fóliovník vytvára ideálnu mikroklímu pre rast zeleniny, byliniek a kvetín. Fóliovník je určený pre pestovanie nízkych plodín. Fóliovník je skvelý pomocník pre záhradkárov pestujúcich zeleninu náchylnú na chlad a mrazíky. Fóliovník má jednoduchú konštrukciu a ľahko sa prenáša a upravuje. Tvar fóliovníka udržujú kovové oblúky zapichnuté do zeme.

Fóliovník - výhody:

Ochrana pred: chladom, vetrom, dažďom a nadmerným slnkom

Fóliovník tunel - parametre:

• cenovo dostupný pre každého
    • jednoducho prenosný foliovnik
    • šalát aj redkvička mi pod ním krásne rastú aj v októbri
    • keď chcete pracovať so záhonom v strede, treba odstrojiť polovicu tunela
    • som zvedavá koľko sezón vydrží, nechám sa prekvapiť :)